Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 166 громад!

Білецький міст.

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Озеро родзинка м. Тернополя. Круговий маршрут навколо нього активно використовується у спортивних заходах, відпочинку, прогулянках. Міст Біла-канал єдина ланка котра з`єднує круговий маршрут навколо озера.

На даний час міст у аварійному стані. Слід зазначити, що початково міст був встановлений як пішохідний . Після незначного укріплення заїздів силами волонтерів, а в подальшому покриття його асфальтом, міст активно почали використовувати автомобілісти, створюючи небезпеку пішоходам, бігунам та велосипедистам.

Через активний рух транспорту відновленні заїзди почали просідати та руйнуватись. Перекриття заїзду металевими стовпцями не дала результату.

Висловлюються підозри про можливість руйнування усієї конструкції.
Прошу провести слідуючі заходи.
1. Провести технічну інспекцію стану мосту.
2. Встановити забороняючі знаки «В'їзд забороненно» «Пішохідна зона»
3. Встановити загороджуючі конструкції для неможливості проїзду автотранспорту.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Гр. Лісовому В.В.
м. ТернопільРозглянувши петицію від 26.04.2018 року «Білецький міст» повідомляємо, що відповідно до Програми розвитку водних видів спорту на 2015-2018 роки передбачено реконструкцію гребного каналу, в тому числі і Білецького мосту.
Додатково зазначаємо, що комунальним підприємством «Об'єднанням парків культури і відпочинку м. Тернополя», з метою недопущення проїзду автотранспорту через міст в районі с. Біла, встановлені обмежувачі руху транспортних засобів.


Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради Л.О.БицюраСмик О.І. (0352) 52-67-32
Протасевич О.Я. (0352) .52-72-14
Додаток до рішення

Петицію підписали 309 осіб з 300 необхідних.

Показати