Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Ремонт тротуару по вулиці С.Крушельницької з облаштуванням зручностей для пересування осіб на інвалідних візках та з дитячими візками

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Я інвалід I групи і пересуваюся виключно на інвалідному візку. У теплу погоду я, як і багато інших тернополян та остей міста, часто відвідую парк імені Т.Г.Шевченка. На шляху до зон відпочинку я, інші люди з обмеженими можливостями та батьки з дитячими візками наштовхуємось на перешкоди, подолати які або не просто, або й неможливо без сторонньої допомоги.

Тротуар по вулиці С.Крушельницької перебуває в незадовільному стані, а подекуди повністю відсутнє тверде покриття. Також на цій вулиці немає понижуючих бордюрів та інших елементів інклюзивної інфраструктури.

До найбільш проблемних місць належать:
1. При вході/виході з-під залізничного моста. Біля зрубаного дерева горби, ями.
2. Пішохідний перехід через вул.Опільського.
3. На заїзді до будинку вул.С.Крушельницької 1А (перед Художнім музеєм) велика яма.
4. Відсутній пандус в Художній музей.
5. На пішохідному переході через вул.Білецьку до парку дуже високий бордюр та зруйноване тверде покриття.

Фото додаються.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

гр. Хоміцькому Т.О.

Вашу петицію від 18.06.2018р. «Ремонт тротуару по вулиці С.Крушельницької з облаштуванням зручностей для пересування осіб на інвалідних візках та з дитячими візками», розглянуто.
Повідомляємо, що рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.07.2018р. «Про розгляд петицій» зобов’язано управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології замовити виготовлення проектно-кошторисних документацій на виконання робіт:
- «Капітальний ремонт – заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення на вул. С.Крушельницької (від двохарочного моста до вул.Чехова) в м. Тернополі».
- «Капітальний ремонт – заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення на вул. С.Крушельницької (від пішохідного переходу до вул. Білецької в районі ОДПІ ГУ ДФС) в м. Тернополі».
Інформуємо, що на даний час замовлено вищезазначену документацію та виготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з капітального ремонту – заміни покриття тротуару фігурними елементами мощення на вул. С.Крушельницькій (поблизу зупинки громадського транспорту) в м.Тернополі.
Додатково повідомляємо, що виконання вищевказаних робіт при наявності відповідного фінансування заплановано провести в 2019р.


Заступник міського голови В.В.Стемковський


Дроздовський Андрій Казимирович 52 69 42
Гавліч Олена Володимирівна 52 06 79
Додаток до рішення

Петицію підписали 433 особи з 300 необхідних.

Показати