Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 170 громад!

Невідкладне вирішення проблеми з безпритульними собаками

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

З метою гуманного й швидкого вирішення проблем з безпритульними собаками, які заполонили місто, поводяться агресивно, прошу, невідкладно вжити Тростянецьку міську раду наступних заходів:
- передбачити в бюджеті на 2019 р. окрему статтю видатків в сумі 100 000 грн. для вирішення проблеми;
- закріпити за будь-яким КЗ міської ради (на розсуд міського голови) повноваження по усуненню даної проблеми, контроль за виконанням цього питання покласти на першого заступника міського голови;
- доручити керівнику КЗ відповідальному за вирішення проблем з собаками в рамках передбачених в бюджеті коштів розробити та винести на розгляд сесії міської ради програму по безпритульним собакам. В програмі передбачити невідкладне усунення собак з вулиць, шляхом розміщення їх в ізолятори, де тварини будуть стерилізовані та їм будуть зроблені щеплення. Керівник закладу має звернутися за консультаціями при розробці програм до волонтерів з Охтирки, Сум, Лебедина, які займаються прилаштуванням тварин у людей та мають кількарічний досвід. Тварини, які не були прийняті (забрані з ізоляторів) людьми, мають бути за 2 тижні направлені до будь-якого притулку (спеціалізованого закладу ) в межах країни з яким міськрада має укласти договір співпраці в рамках вище згаданого кошторису. Обов'язково в програмі має бути передбачена можливість створення закладу з іншими районами для тримання собак.
- спеціалісту міської ради відповідальному за зв'язки з громадськістю винести проект рішення програми на громадське обговорення в соціальну мережу Фейсбук і отримавши зауваження з пропозиціями, поінформувати розробників програми, аби ті їх врахували.

Таким чином дані заходи стануть запорукою вирішення проблеми на роки й покажуть, що влада турбується про здоров’я своїх громадян та гуманно ставиться до тварин.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

07.02.2019 року на 16 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради було розглянуто питання «Про розгляд електронної петиції щодо невідкладного вирішення проблем з безпритульними собаками» за результатами розгляду вищевказаної електронної петиції даний проект рішення не набрав достатньої кількості голосів, про що свідчать результати поіменного голосування, опубліковані на офіційному веб-сайті Тростянецької міської ради.
Додаток до рішення

Станом на 25 червня петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Показати