Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 176 громад!

Заборона гастролей пересувних цирків-шапіто з тваринами у Трускавці

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Ні для кого не є таємницею якими "методами" досягається вміння ведмедя їздити на одноколісному велосипеді, тигра - стрибати крізь вогняне кільце, а слона - тримати рівновагу, стоячи кінцівками на м'ячі.
Якщо Ви все ще вважаєте, що споглядання вищеописаних, неприродних речей - це хороший і нормальний спосіб проведення сімейного дозвілля - будь ласка, негайно покиньте цей сайт!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Від 30/11/2018р. №18/12-2888/1
Щодо розгляду електронної петиції


п. Бучинському А.М


Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» петицію щодо "Заборони гастролей пересувних цирків-шапіто тваринами у Трускавці" розміщену на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради розглянуто .
Трускавець - всесвітньо відомий бальнеологічний курорт, де проводиться велика робота щодо підтримки культурно-мистецьких програм різножанрового характеру, зокрема, цирк-шапіто, який приїжджає до нас має велику зацікавленість зі сторони як мешканців так і гостей нашого міста.
Водночас слід зауважити, що дирекція цирку - шапіто співпрацює з соціальними службами міської ради шляхом надання безкоштовних квитків пільговим категоріям громадян.
Відтак, питання порушене в петиції потребує додаткового обговорення, тому скеровується на розгляд комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування.
Відповідно до Положення "Про електронні петиції" Ви, як автор (ініціатор) петиції маєте право прийняти участь в обговоренні питань порушених у тексті петиції.
Про результати розгляду комісії Вас буде повідомлено .Міський голова А . Кульчинський

Додаток до рішення

Петицію підписали 103 особи з 100 необхідних.

Показати