Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Очистити майдан Незалежності від торговельних яток

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Мешканці та гості міста обурені тим, у що перетворив площу міста ярмарок «Чотири сезони» на бульварі Ю. Дрогобича та на майдані Незалежності у м. Трускавці. Замість охайної площі з символами держави на визначеному місці та властивій їй функції громадського простору, місця релаксу та відпочинку, майдан Незалежності нині - це галасливе з настирливою рекламою, задимлене місце з наливайками та нульовим сервісом. Державний прапор оточений торговим інвентарем, що в святкові дні та урочисті події унеможливлює віддати шану державним атрибутам.
Вимагаємо:
1. Не ухвалювати рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради про проведення ярмарку «Чотири сезони» на майдані Незалежності.
2. Очистити майдан Незалежності від МАФів.
3. Скасувати видані міським головою Трускавця Розпорядження на розміщення виносної торгівлі на на бульварі Ю. Дрогобича та майдані Незалежності і не видавати нових.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

10.02.2020року Пфайфер Володимир Васильович

Щодо електронної петиції

У відповідь на Вашу електронну петицію вх. № 1-е.п. від 28.01.2020 року щодо очистки майдану Незалежності від торговельних яток Трускавецька міська рада повідомляє.
Відповідно до ч.2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
Відповідно до норм Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції, рішення Трускавецької міської ради від 05.04.2016року№131 "Про електронні петиції", Ваша петиція станом на 28.01.2020 року набрала необхідну кількість голосів та скерована на розгляд депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.
З огляду на викладене, з урахуванням положень ст. 23.1 Закону України "Про звернення громадян" остаточне рішення за результатами розгляду петиції Вас буде повідомлено додатково.В.о. міського голови (Підпис) О.Ткаченко

Додаток до рішення

Петицію підписали 139 осіб з 100 необхідних.

Показати