Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 141 громадa!

Заборонити продаж спиртних напоїв у тимчасових наметах на набережній м. Українки

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Щорічно на набережній міста Українка розгортається літня торгівля - тимчасові намети, в яких основним товаром є пиво. З 1 липня 2015 р. пиво прирівнюється до алкогольних напоїв. Про це йдеться в законі України № 71-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)". Як стало відомо громаді міста, жоден власник сезонних точок продажу напоїв на набережній не має ліцензії на торгівлю спиртним.
Набережна річки Дніпро, що в місті Українка, - улюблене місце відпочинку українчан. Тут гуляють родинами, особливо ж багато молодих батьків з неповнолітніми дітьми. Однак відпочинок перетворюється на поганий приклад для дітей, адже навкруги останніми роками не мальовничі пейзажі, а точки продажу спиртного з гучною музикою і нетверезими клієнтами. Дорослим також неприємно перебувати на набережній влітку, адже естетична цінність точок торгівлі під великим сумнівом. До того ж, власники недбало ставляться до свого прямого обов`язку - слідкувати за чистотою біотуалетів поруч із своїми торговими точками, а це - неприємний запах та антисанітарія у період високої температури повітря.
З огляду на вищесказане вимагаємо заборонити встановлення на набережній міста Українка тимчасових наметів для продажу пива та інших спиртних напоїв.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

Станом на 20 травня петицію підписали 109 осіб з 100 необхідних.

Показати