Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 141 громадa!

Реконструкція туалета у центрі міста.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Васильків багато населене місто. Багато гостів самих мешканців нашого міста гуляє в центрі города мами з дітьми а сходити у туалет нема куди. Біля кінотеатру є занедбаний. Його треба зламати та побудувати новий. Підтримуйте та голосуйте. З подякою до мешканців міста Василькова.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Віннік Ю.І.


Шановний Юрію Ігоровичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради від 29.09.2017 № 05.09-30, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо реконструкції туалету у центрі міста, яку підтримали 108 громадян.
02 березня 2018 року на засіданні постійної депутатської комісії Васильківської міської ради VII скликання з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури було розглянуто питання щодо реконструкції туалету у центрі міста.
Комісія підтримала електронну петицію та прийняла рішення: оскільки будівля, в якій розміщується зазначений в петиції туалет, була приватизована та не є власністю територіальної громади м. Василькова, виконання її капітального ремонту за кошти місцевого бюджету неможливе.
Розуміючи, що відсутність громадської вбиральні в центрі міста створює незручності для його мешканців, повідомляємо, що відповідно до «Проекту реконструкції скверу з пам’ятником воїнам-інтернаціоналістам», у вказаному сквері буде побудована сучасна громадська вбиральня.
В даний час проект розроблений, проходить державну експертизу та буде реалізований протягом 2018 року.

Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш

Додаток до рішення

Петицію підписали 108 осіб з 100 необхідних.

Показати