Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 193 громади!

Сортування побутового сміття (твердих побутових відходів)

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Прошу в межах компетенції та на виконання положень Закону України "Про відходи" в редакції від 18.12.2017 та введенням в дію 10.06.2018 нової редакції Закону України "Про житлово-комунальні послуги" розглянути можливість створення на території Васильківської міської ради сотрувальних станцій (баків для роздільного вивозу твердих побутових відходів: папір, полімерні матеріали, скло, харчові відходи і т.д.) з подальшим роздільним збором та вивозом твердих побутових відходів на підприємства по утилізації чи переробці.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Сергієнко В.В.


Шановний Владлене Володимировичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30-VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо сортування побутового сміття (твердих побутових відходів), яку підтримали 103 громадяни.
Послугу з вивезення твердих побутових відходів на території міста Василькова надає ТОВ «Раунд Рісайклінг», яке є переможцем конкурсу з вивезення ТПВ на території м. Василькова. Сортування відходів, згідно Закону України «Про відходи» та інвестиційної програми надавача послуг, буде здійснюватись поетапно, по мірі закупки контейнерів по всьому місту. Створення на території міста Василькова сортувальних баків для роздільного вивозу твердих побутових відходів здійснюватиметься поетапно.
Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш


Додаток до рішення

Петицію підписали 107 осіб з 100 необхідних.

Показати