Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 177 громад!

Прибирання після домашніх улюбленців

ІНШІ

Всі говорять про Європу, але не хотять жити як європейці. Дуже хочеться зобов'язати власників домашніх тварин прибирати за своїми улюбленцями, адже на кожному кроці, особливо в зелених зонах, трапляються неприємні сюрпризи.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо прибирання екскрементів після домашніх улюбленців на території м. Вінниці розглянуто.
За результатами розгляду повідомляю наступне.
Вимоги щодо утримання, вигулу та супроводу тварин у м. Вінниці регламентовані п.п.6.16 – 6.20 «Правил благоустрою території міста Вінниці», затверджених рішенням Вінницької міської ради № 104 від 01.03.2011р. Дані правила - це нормативно-правовий акт, яким установлюються вимоги щодо благоустрою населеного пункту.
Відповідно п. 6.18.6. даних Правил, власникам або утримувачам собак, котів та інших тварин забороняється відвідувати з собаками магазини, підприємства громадського харчування, об'єкти соціального, культурного та побутового призначення.
Також, у п.6.17.7 зазначено що, власники або утримувачі собак, котів та інших тварин зобов’язанні не допускати, щоб собаки, коти забруднювали квартири, сходові площадки та інші місця загального користування в будинках, дворах і на вулицях.
Відповідно до ст.152 КУпАП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Враховуючи вищевикладене, нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях здійснюють органи Національної поліції та вживають відповідних заходів у разі порушення .
законодавства про порядок поводження й утримання домашніх тварин.
Додаток до рішення

Петицію підписали 397 осіб з 350 необхідних.

Показати