Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Будівництво нової школи по вул. Привокзальній

ОСВІТА

З 1 вересня 2018 року депутати міськради проголосували за ліквідацію комунального закладу "Вечірня ЗОШ №24", аргументуючи рішення відсутністю поняття "вечірня школа" у новому Законі про освіту. Натомість наше місто вже зіштовхнулося з дефіцитом навчальних закладів середньої освіти.
Прошу після ліквідації вище зазначеного закладу, який не відповідає сучасним потребам, розробити план території для будівництва нової доступної школи за адресою вул. Привокзальна 38.
Територія закладу є складною і потребує пошуку архітектурних рішень, однак, після ліквідації, це буде вільна територія громади достатня для освітнього осередку, яка має гарну транспортну розв'язку. Тому прошу зберегти її для наших дітей, які заслуговують безпечних та комфортних умов навчання.
Всі навколишні школи №9, 12, 13, 20, 22 переповнені і працюють у дві зміни. В одній навчання закінчується аж о восьмій годині вечора !!, а останні перерви складають по 5 хв.!! Від такого навчання підлітки виснажені як морально так і фізично, а про інтерес і бажання до розвитку годі й говорити.
Я розумію, що місто не має вільних коштів для будівництва ще однієї школи. Але прошу внести її в стратегію розвитку м. Вінниця 2030. Маю надію, що з часом вдасться віднайти можливості та інвесторів для втілення даного проекту.
Прошу підтримати петицію небайдужих вінничан, які вже є батьками або збираються ними стати, адже майбутнє наших дітей залежить тільки від нас. Дякую за підтримку.
Автор:

Дата створення:

Станом на 26 лютого петицію підписали 79 осіб з 350 необхідних.

Показати