Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Запустити новий маршрут з Барського Шоссе на Залізничний вокзал

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Добиратися з Барського Шосе і з Хмельницького Шосе у центр міста та на залізничний вокзал дуже незручно. За цим маршрутом їздить тільки один маршрут трамваю, який постійно повний і їде дуже повільно. 29 маршрутка їздить тільки вдень з інтервалом 15 хвилин і завжди забита. Тому вінничанам, які живуть у самому густонаселеному районі міста, катастрофічно не вистачає нового маршруту з Барського Шосе на Вокзал. Цей маршрут буде дуже рентабельним через велику популярність серед населення. Вважаю це питання дуже актуальним, яке потрібно вирішити дуже терміново.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо можливості запровадження автобусного маршруту з Барського шосе до Залізничного вокзалу опрацьовано.
За результатами опрацювання інформуємо.
В даний час, транспортне обслуговування мешканців Барського шосе в напрямку залізничного вокзалу здійснюється трамвайними маршрутами №4 «Барське шосе – Залізничний вокзал» (23 вагони з інтервалом руху 4-8 хв.), №6 «Вишенька – Залізничний вокзал (20 вагонів з інтервалом руху 6-8 хв.).
Разом з тим, транспортне обслуговування мешканців Барського шосе здійснює автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №29А «Пирогово – вул. Чехова», на даному автобусному маршруті працює 10 автобусів середньої вмістимості з інтервалом руху 10-15 хв.
Дана кількість рухомого складу та їх інтервали руху відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.
Одночасно повідомляємо, що всі наявні автобуси муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста, за наявності вільних автобусів буде розглядатися питання щодо їх залучення для транспортного обслуговування мешканців Барського шосе.
Враховуючи вищезазначене, запровадження автобусного маршруту з Барського шосе до Залізничного вокзалу, в даний час не планується.

Петицію підписали 147 осіб з 350 необхідних.

Показати