Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 170 громад!

Встановити на всі види громадського транспорту GPS

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Встановити на всі види громадського транспорту GPS.
Це дасть можливість відображати актуальну інформацію про рух громадського транспорту м. Вінниці для жителів та гостей міста.
За допомогою системи спостереження за рухом громадського транспорту можна:
Спостерігати за рухом громадського транспорту в режимі реального часу.
Бачити на маршрутах соціальні транспортні засоби.
Переглядати окремі маршрути.
Переглядати детальну інформацію про кожен транспортний засіб.
Планувати заздалегідь поїздку.
Слідкувати за дотриманням графіків руху.
Робити розрахунок маршруту "від пункту до пункту".
Деталізовані зупинки.
Із впровадженням GPS-системи не потрібно буде чекати, коли прийде автобус/тролейбус/трамвай або маршрутка, а бачити її місцезнаходження та маршрут на карті. До того ж у разі затримки або затору будь-якого громадського транспорту люди із смартфонами відразу це помітять.
Така система діє в Тернополі ще (!) із серпня 2013 року. Як вона працює, можна подивитись за посиланням: http://detransport.com.ua/#

Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо встановлення GPS - пристроїв на всі види громадського транспорту м. Вінниці опрацьовано.
За результатами опрацювання інформуємо:
На сьогоднішній день комунальне підприємство «Вінницякартсервіс» впроваджує Проект «Автоматизована система збору плати за проїзд в громадському транспорті м. Вінниця».
Проектом передбачається встановлення системи місцезнаходження транспортних засобів (GPS), яка буде відслідковувати пересування транспортних засобів, надавати інформацію про графік робочого часу водія та проходження кілометражу транспорту.
Для надання можливості пасажирам в режимі реального часу отримувати інформацію про рух та зупинки громадського транспорту візуалізація інформації буде забезпечена за допомогою веб-порталу, мобільного додатку та інформаційних табло для пасажирів на зупинках.
Мобільний додаток матиме можливість використання на платформах Android, Windows та IOS, що дозволить користувачам встановлювати власне місцеперебування, здійснювати пошук зручних маршрутів та визначати очікуваний час прибуття.
На даному етапі проводиться міжнародний двоетапний тендер, який буде завершено у червні 2017 року. Встановлення обладнання в муніципальному транспорті відбудеться у другій половині 2017 року.
Одночасно повідомляємо, що облаштування автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі та їх приєднання до загальної інформаційної системи планується в 2018 рік.
Додаток до рішення

Петицію підписали 363 особи з 350 необхідних.

Показати