Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 141 громадa!

Зупинити планування мiського кладовища в Сабаровi.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Вимагаемо зупинити планування мicького кладовища в Сабаровi. Территориальна громада виступае проти, не потрiбно перетворювати мiкрорайон в суцiльне кладовище. В СабаровI вже iснуе 3 кладовища. Планування не вiдповiдае нормам до планування кладовищ. Запланова дiлянка впритул межуе з територiею мiських очисних споруд водоканалу, що суперечить любим санiтарним нормам. Не можна хоронити людей бiля вiдстiйникiв з багном.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію, щодо заборони планування міського кладовища в Сабарові, розглянуто, про що повідомляю наступне.
У зв’язку з розвитком та розширенням міста Вінниці, зростанням чисельності міста, а також відповідно до постанови ВРУ про збільшення меж міста №401 від 13.05.2015 року, виникла складна ситуація з похованнями людей. Станом на теперішній час, існуючі кладовища вичерпали свій ресурс, щодо вільних місць для поховання.
Для вирішення даної ситуації департаменту комунального господарства та благоустрою було передано в постійне користування земельну ділянку площею 36,4731 га, кадастровий номер 0510100000:02:109:0002 в межах Сабарівського шосе, шосе на с. Шкуринці та проектною об’їзною дорогою, на основі затвердженого генерального плану м. Вінниці, відповідно рішення міської ради №422 від 30.09.2016 року.
Також, на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницьким муніципальним центром містобудування і архітектури було виготовлено проектно-кошторисну документацією на будівництво кладовища по вул. Сабарівське шосе згідно чинного законодавства України.
Дана ділянка розташовується в межах існуючої об’єднаної санітарно-захисної зони очисних споруд та існуючих виробничо-промислових підприємств, що дало змогу об’єднати захисну смугу із санітарними відступами від запроектованого кладовища. Запроектовані відступи від зони захоронення до територій земельних ділянок для будівництва становить 300 м, що відповідає ДСП 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів» та ДСанПІН 2.2.08-99. Також, заплановано на кладовищі виділити зону під будівництво колумбаріїв з відступами – 100 м відповідно.
Крім того, станом на теперішній час, альтернативних ділянок для кладовища на інших приєднаних територіях міста на жаль немає, так як 90 % складає приватна забудова.
Повідомляю, що вибір іншого місця та виготовлення проектно-кошторисної документації потребує значних затрат часу, що є неможливим в зв’язку з відсутністю вільних місць на кладовищах міста Вінниці.
Враховуючи вищезазначене, роботи по будівництву кладовища по вул. Сабарівське шосе будуть продовжені відповідно проектно-кошторисної документації та діючих будівельних норм України.
Додаток до рішення

Петицію підписали 367 осіб з 350 необхідних.

Показати