Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 147 громад!

Зміна схеми руху по маршруту 12а "Західний автовокзал - Сабарів"

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Пропонується змінити схему руху по маршруту 12а "Західний автовокзал - Сабарів" з додатковим заїздом маршрутних таксі до м-рну "Академічний", що дозволить мешканцям даного мікрорайону без ускладнень дістатись до м-рну Вишенька, Обласної лікарні, ВНТУ та Західного автовокзалу. Це не потребує залучення додаткових коштів та покращить транспортні умови. Додатково пропонується збільшити кількість мікроавтобусів по даному маршруту.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо можливості внесення змін до схеми руху автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №12А «Західний автовокзал – Сабарів» опрацьовано.
За результатами опрацювання інформуємо.
В даний час, з метою покращення транспортного обслуговування мешканців мікрорайону «Академічний» запроваджено автобусний маршрут загального користування в звичайному режимі руху №22 «мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал», на даному автобусному маршруті працює 2 автобуси з інтервалом руху 30-60 хв.
Крім того, транспортне обслуговування мікрорайону «Академічний» забезпечується автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №5А «П’ятничани – с. Шкуринці» (працює 8 автобусів з інтервалом руху 7-10 хв.).
Дана кількість рухомого складу, схеми руху, їх інтервали руху відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.
Разом з тим повідомляємо, що автобусний маршрут №12А «Західний автовокзал – Сабарів» здійснює перевезення мешканців мікрорайону «Сабарів», внесення змін до схеми руху даного автобусного маршруту, а саме заїзд до мікрорайону «Академічний» спричинить скарги та нарікання мешканців мікрорайону «Сабарів».
Враховуючи вищезазначене, внесення змін до схеми руху автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №12А «Західний автовокзал – Сабарів», є недоцільним.
Одночасно повідомляємо, що всі наявні автобуси муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста, за наявності вільних автобусів буде розглядатися питання щодо їх залучення для транспортного обслуговування району «Академічний».
Додаток до рішення

Петицію підписали 355 осіб з 350 необхідних.

Показати