Єдина система

місцевих петицій

Ініціюй! Підтримуй! Впливай!

Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 159 громад!
Тема звернення Підписали Залишилось
Водопостачання залізничної лінії 81 62
Не перейменовувати провулок Енергетичний 78 76
Тема звернення Підписали Залишилось
Водопостачання залізничної лінії 81 62
Не перейменовувати провулок Енергетичний 78 76
Тема звернення Підписали Залишилось
Переглянути усі петиції

Останні, що прийняті на розгляд

Тема звернення Підписали Прийнято До відповіді
Приведення до нормативного стану (встановлення знаку та покращення обзорності) пішохідного переходу біля магазина "Гурман" м-н. Північний 102 6 листопада 6

Станом на 14 листопада усього прийнято до розгляду 1 петиція Переглянути

Остання відповідь

Перейменування провулка Енергетичний в провулок Суровягіна Андрія Юрійовича

Показати повний зміст петиції

Відповідає:

ГУКАЙ ТЕТЯНА ЄВГЕНІВНА

Волноваська міська рада по суті порушеного у петиції питання повідомляє наступне.
Відповідно до пункту 7 частини 1 статті 8 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», повноваження щодо присвоєння вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, бульварам, узвозам, проїздам, майданам, набережним, мостам імен фізичних осіб належить сільським,селищним міським радам. Таким чином, питання про перейменування провулка Енергетичний в провулок Суровягіна Андрія Юрійовича підлягає розгляду на сесії Волноваської міської ради.
Стаття 19 Конституції України визначає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Так, розгляду питання на сесії міської ради передує розробка проекту рішення ради та підготовка висновку з цього питання, що відповідно до частини 4 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» належить до компетенції постійних комісій.
З метою підготовки на розгляд сесії міської ради порушеного у петиції питання про перейменування провулка Енергетичний в провулок Суровягіна Андрія Юрійовича, секретарем Волноваської міської ради, який виконує обов’язки міського голови, було скликане засідання профільної постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку Волноваської міської ради на 25.10.2018 року. Засідання комісії було не правомочним через відсутність кворуму. Таким чином, з об’єктивних причин питання про перейменування провулка Енергетичний в провулок Суровягіна Андрія Юрійовича не було розглянуто на постійній комісії по суті.
Враховуючи вищевикладені обставини, розгляд на сесії міської ради питання порушеного у петиції у строк, що передбачений статтею 231 Закону України «Про звернення громадян», є неможливим, оскільки відсутній погоджений постійною комісією проект рішення та висновок щодо необхідності включення його у порядок денний сесії міської ради. У той же час, у подальшому планується здійснювати скликання постійної комісії для розгляду порушеного питання по суті, про що інформація буде розміщена на сайті Волноваської міської ради.

Станом на 14 листопада надано відповідь на 4 петиції Переглянути