Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 172 громади!

Продовження оренди МП ''Вулик''

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Молодіжна платформа ''Вулик'' є одним із небагатьох місць в Заліщиках, де молодь може проводити свій час з користю. Тут відбуваються всі форуми, академії, сюди приїжджають спікери і фасилітатори з різних проектів. Саме тут активні громадяни можуть збиратися для обговорення, планування і створення різноманітних заходів, які урізноманітнюють життя мешканцям міста та зацікавлюють туристів з інших областей України та з-за кордону, цим самим розвивають інфраструктуру Заліщиків.

Якщо ми зможемо продовжити нашу роботу у ''Вулику'', то зможемо передати наші знання і набутий досвід молодшим, які будуть покращувати місто далі. Таким чином ми зможемо розширити масштаби розвитку Заліщиків.

Тому просимо продовжити оренду приміщення ''Вулика'' на три роки.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

УКРАЇНА
ЗАЛІЩИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ


від “27” червня 2019 р. № 398


Про розгляд електронної петиції
«Продовження оренди МП «Вулик»


Розглянувши електронну петицію «Продовження оренди МП «Вулик»; заслухавши рекомендації автора петиції Миронюк Софії Богданівни; беручи до уваги рекомендації членів виконавчого комітету Заліщицької міської ради; відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Заліщицькій міській раді, затвердженого рішенням сесії №280 від 11.03.2016 р.; керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Заліщицької міської ради


ВИРІШИВ:

1. Електронну петицію «Продовження оренди МП «Вулик» підтримати.
2. Звернутись до сесії Заліщицької міської ради з проханням винести на чергове засідання сесії Заліщицької міської ради питання «Про продовження терміну орендного користування приміщеннями кінотеатру ЗМГО «Півострів змін».
3. Дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Заліщицької міської ради та на веб-сайті петицій.

Секретар міської ради Х.О. ВАВРИШИН
Додаток до рішення

Петицію підписали 107 осіб з 100 необхідних.

Показати