Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 138 громад!

Переповнені маршрутки зранку

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Переповнені маршрутки вже давно становлять велику проблему у робочого класу населення нашого міста. Всім відомо що з 7:00 до 8:00 ранку (зокрема по вул. Кірова (зараз перейменовано)), в маленікі мікроавтобуси надзвичайно важко втиснутися, некажучи вже про присісти. Прим'яті діти, чужі торби на плечах, і тому подібне...
Пропоную зібрати достатню кількість голосів для підняття даного питяння на новий рівень.
Питання можна вирішити шляхом зменшення інтарвалу між маршрутками в вищезазначений проміжок часу, або іншим шляхом - відповідно уповноваженим на такі дії органом. Дякую за розуміння.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Жмеринської міської ради на Ваше колективне звернення щодо незадовільної роботи міських перевізників повідомляє наступне.
Управлінням економіки міської ради проводяться моніторингові дослідження дотримання інтервалу руху автобусів, в пікову години, на ділянці зуп.Сектор - Фермзавод – вул.Соборна. За підсумками дослідження у період навчання школярів було скорочено інтервал руху автобусів на 2 хв., внаслідок чого у пікові години інтервал руху автобусів становить 6 хвилин.
Виконавчий комітет міської ради, як замовник пасажирських перевезень, рішенням виконкому затверджує інтервал руху автобусів на всіх автобусних маршрутах міста, яким встановлено мінімальний інтервал руху в часи пікових навантажень. Авто перевізник зобов’язаний дотримуватись графіку руху та виставляти в пікові години автобуси з найбільшою кількістю пасажимісць.
Додаток до рішення

Станом на 24 березня петицію підписали 3 особи з 200 необхідних.

Показати