Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 145 громад!

Обладнати пішохі́дний перехід на перехресті вул. Франка і Кропоткіна, позначивши дорожніми знаками чи дорожньою розміткою.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Пропоную обладнати належним чином пішохі́дний перехід на перехресті вул. Франка і Кропоткіна, позначивши дорожніми знаками чи дорожньою розміткою. Оскільки діти і літні люди, які переходять дорогу на даному перехресті, йдучи в школу і лікарню, наражаються на небезпеку, у зв'язку з тим, що ділянка дороги не має відповідної дорожньої розмітки, знаків чи світлофору, а автотранспорт розганяється тут до надто високих швидкостей, крім того дорога із тротуару має погану обзорність через те, що заставлена автомобілями, які припарковані біля лікарні.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Інно Юріївно!

У відповідь на Вашу електронну петицію від 21.02.2017 року щодо облаштування пішохідного переходу на перехресті вул.Франка – вул.Кропоткіна засобами регулювання дорожнього руху, перш за все, прошу вибачити за невчасно надану відповідь на Ваше звернення.
У своєму зверненні Ви підняли дуже важливе питання для усієї жовтоводської громади. Дійсно, питання підвищення рівня безпеки дорожнього руху саме цього перехрестя потребує найскорішого вирішення. За інформацією начальника управління ЖКГ Олега Чумака, Програмою розвитку житлово-комунального господарства м.Жовті Води на 2017 рік передбачені кошти на виконання вищезазначених заходів (заміна та установка дорожніх знаків, поновлення дорожньої розмітки). На даному перехресті заплановано відновити горизонтальну дорожню розмітку 1.14.1 «Зебра». Заходи буде проведено після того, як управління ЖКГ здійснить закупівлю послуги щодо цього через систему ProZorro. Дану процедуру планується виконати найближчим часом.
Дякую Вам за звернення, а також за те, що не стоїте осторонь проблем жовтоводської громади та берете активну участь у її житті. Маю сподівання, що Ви й надалі будете користуватися Єдиною системою місцевих петицій та продовжуватимете активно допомагати міській владі у вирішенні важливих питань для міста.

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ.

Додаток до рішення

Петицію підписали 104 особи з 100 необхідних.

Показати