Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Прошу за підтримкою всіх мешканців житлових будинків по вул. Михайлівській м. Житомира навести порядок по вул. Михайлівській

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Прошу за підтримкою всіх мешканців житлових будинків по вул. Михайлівській м. Житомира навести порядок по вул. Михайлівській, а саме прийняти міри до вуличних музик які грають з використанням звуковідтворювальної апаратури в районі житлових будинків та заважають нормальному відпочинку, умовам праці, побуту. Згідно закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” Стаття 4. Права громадян - Громадяни мають право на:
безпечні для здоров'я і життя харчові продукти, питну воду, умови праці, навчання, виховання, побуту, відпочинку та навколишнє природне середовище.
Доповнення та пропозиції до Правил благоустрою Житомирської міської об’єднаної територіальної громади:
- повністю виключені Правила з дотримання тиші в громадських місцях у м. Житомирі., які були в попередній редакції та вважаю, що городяни мають право на відпочинок згідно конституції України. Також потрібно заборонити в додаток до попередніх- заборону використовувати звуковідтворювальну апаратуру на будинках, фасадах будівлі суб’єктами господарювання, громадського харчування, бари, кафе і т.п. (данні обмеження є в м. Києві, Львові).
- Заборонити цілодобово виступ вуличних музикантів біля житлових будинків, споруд де працюють люди з використанням або без звуковідтворювальної апаратури(наприклад не ближче 100м). (Вважаю, що мерії теж не комфортно працювати коли під вікнами музики).
- Закріпити територію для виступу вуличних музик тільки на території Михайлівського майданчику(біля фонтану), а не по всій вулиці Михайлівській займатися жебракуванням під виглядом грання музики. (не бачив не одного музику який би не займався збором грошей).
Поліція крім попросити, нічого не може, в них не має шумомірів.

Виходить місто дозволяє займатись діяльністю по заробітку грошей на центральній вулиці без ніяких дозволів і морального права. Інші ФОП які на Михайлівській за гроші надають послуги отримують дозволи, платять податки. Якщо завтра за Вашої бездіяльності прийдуть десятки музик-жебраків, це буде нормально? На що перетвориться вулиця.
Автор:

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Станом на 1 квітня петицію підписали 7 осіб з 300 необхідних.

Показати